ABARAXKA OIARTZUNGO UDAL LUDOTEKA

Haurren balio anitzeko zerbitzua

Eskola Kirola: 13. jardunaldia

     Kaixo!!     Aste buru honetan, behartutako bi astetako geldialdia eta gero, bueltan dira eskola kirola jardunaldiak. Lehenik eta behin esan, Urtarrilak 24-ean benjaminek egin beharreko “kirol egokitu”-ko jardunaldia, denboraldia amaitu baino lehen egiteko intentzioa dagoela, ekintza garrantzitsutzat baitugu urteko plangintzaren barruan.   

     Larunbata honetan, talde kiroletako partidak jokatuko dira maila ezberdinetan. Hauek dira Oiartzungo zentroetako haurren partiden ordutegi eta sedeak: 

  •         BENAJMIN NESKAK: 

     * Futbola ( Beraungo Mikel Odriozola estadiumean ):     

      + 10:00: Orereta B – Haurtzaro     

     * Saskibaloia ( Lezoko Bekoerrota kiroldegian ):     

      + 12:00: Elizalde – Gamon B 

  •    BENAJMIN MUTILAK:

     * Eskubaloia ( Lezoko Bekoerrota kiroldegian ): 

      + 12:00: Lizeoa A – Haurtzaro A

     * Fubola ( Beraungo Mikel Odriozola estadiumean ): 

      + 9:00: B.Berri – Elizalde B 

      + 9:00: Haurtzaro B – Lizeoa D 

      + 10:00: Gamon C – Elizalde A 

      + 10:00: Haurtzaro C – Lezo B

     * Saskibaloia ( Oreretako Gamon ikastolan ):

       + 10:30: Elizalde D – Telleri C

       + 12:00: K.Ama – Elizalde C 

  •    ALEBIN NESKAK:

      * Saskibaloia ( Lezoko Bekoerrota kiroldegian ):

       + 9:00: Haurtzaro A – Orereta A 

       + 11:00: Elizalde A – Lezo A

     * Futbola ( Oiartzungo Ugaldetxo futbol zelaian ): 

      + 10:00: Elizalde B – Telleri

     * Eskubaloia ( Oreretako Galtzaraborda kiroldegian ): 

      + 11:30: Haurtzaro B – Orereta D 

  •    ALEBIN MUTILAK:

     * Futbola ( Oreretako Fanderia futbol zelaian ): 

      + 9:00: Orereta A – Elizalde A 

      + 10:00: Orereta B – Haurtzaro A

     * Eskubaloia ( Oreretako Galtzaraborda kiroldegian ):

      + 9:30: Elizalde B – K.Mitxelena B 

      + 9:30: Haurtzaro B – Gamon A

     * Saskibaloia ( Oiartzungo Elorsoro kiroldegian ):

      + 9:15: Lizeoa D – Haurtzaro C