Oiartzun

Gazteria eta Kirola

Aste honetan aurrera jarraitzen dugu

BENJAMIN MUTILAK 1 TALDEAK SASKIBALOIA ERRENTERIAKO GAMONEN

  • Elizalde B – Lizeoa A………………………..11:15 tan
  • Lizeoa B – Elizalde A……………………….12:00 tan
  • Haurtzaro A – Telleri B……………………..12:45 tan

BENJAMIN MUTILAK 2 TALDEAK ESKUBALOIA LEZOKO BEKOERROTAN

  • Haurtzaro C – Lizeoa C…………………..9:00 tan
  • Lizeoa D – Haurtzaro B……………….9:45 tan

BENJAMIN MUTILAK 3 TALDEAK FUTBOLA ERRENTERIAKO BERAUN FUTBOL ZELAIAN

  • Elizalde D – Lezo E …………………..9:00 tan
  • Lezo F Elizalde C…………………10:00 tan

BENJAMIN NESKAK 1 TALDEAK SASKIBALOIA LEZOKO BEKOERROTAN

  • Elizalde B – Lezo A……………………………..12:00 tan
  • Lizeoa A – Elizalde A…………………………..12:45 tan

BENJAMIN NESKAK 2 TALDEAK ESKUBALOIA LEZOKO BEKOERROTAN

  • Langaitz A – Elizalde C……………………………..9:45 tan
  • Haurtzaro A – Telleri A …………………………..10:30 tan

BENJAMIN NESKAK 3 TALDEAK FUTBOLA ERRENTERIAKO BERAUN FUTBOL ZELAIAN

  • Haurtzaro B – Lezo B …………………………..9:00 tan

ALEBIN MUTILAK 1 TALDEAK FUTBOLA ERRENTERIAKO FANDERIAN

  • Elizalde B – Orereta F …………………..9:00 tan
  • Haurtzaro B Haurtzaro A…………..9:00 tan
  • Elizalde A – Lezo A…………………………10:00tan

ALEBIN MUTILAK 2 TALDEAK SASKIBALOIA ERRENTERIAKO GALTZARABORDA KIROLDEGIAN

  • Elizalde C – G.Alabak…………………………….11:30 tan
  • Haurtzaro CHaurtzaro D…………………………….11:30 tan
  • ATSEDENA: Elizalde D

ALEBIN MUTILAK 3 TALDEAK ESKUBALOIA ERRENTERIAKO GALTZARABORDA KIROLDEGIAN

  • Elizalde E – Lizeoa D…………………………….9:30 tan

ALEBIN NESKAK 1 TALDEAK FUTBOLA

  • Haurtzaro B Langaitz A ……………………….9:00 tan UGALDETXO FUTBOL ZELAIAN
  • Elizalde – Langaitz B……………………………11:00 tan ERRENTERIAKO FANDERIAN

ALEBIN NESKAK 2 TALDEAK SASKIBALOIA LEZOKO BEKOERROTA KIROLDEGIAN

  • Haurtzaro A – Orereta C………………………..10:30 tan

Categories: Eskola kirola
  • Facebook
  • Twitter

Webgune interesgarriak

  • Kirolaz.com
  •  Oiartzungo Udalaren Webgune ofiziala
  • Elorsoro Oiartzungo Udal Kiroldegia
  • Oiartzungo IV. Argazki lehiaketa