Oiartzun

Gazteria eta Kirola

Aste honetan, partidek jarraitzen dute benjaminetan, alebinetan berriz, pilota topaketa izango dute larunbat goizean Fanderiako pilotalekuan (Errenteria)

BENJAMIN MUTILAK 1. MULTZOA – FUTBOLA
ERRENTERIAKO BERAUN FUTBOL ZELAIAN

    • Elizalde A – Haurtzaro A……………………….9:00 tan
    • Orereta C – Elizalde B ………………………..10:00 tan

BENJAMIN MUTILAK 2. MULTZOA SASKIBALOIA
ERRENTERIAKO GAMONEN

    • Langaitz B – Haurtzaro C…………………..11:15 tan
    • Haurtzaro B – Gamon A……………….12:00 tan

BENJAMIN MUTILAK 3. MULTZOA – ESKUBALOIA
LEZOKO BEKOERROTAN

    • Langaitz C – Elizalde D …………………..9:00 tan
    • Elizalde C – Langaitz D…………………….9:45 tan

BENJAMIN NESKAK 1. MULTZOA –  FUTBOLA
ERRENTERIAKO BERAUN FUTBOL ZELAIAN

    • Lezo A – Elizalde A……………………………..9:00 tan
    • Elizalde B – Orereta A+B…………………………..10:00 tan

BENJAMIN NESKAK 2. MULTZOA SASKIBALOIA
LEZOKO BEKOERROTAN

    • Telleri A – Elizalde C……………………………..10:00 tan
    • Haurtzaro A – Telleri B …………………………..11:00 tan

BENJAMIN NESKAK 3. MULTZOA ESKUBALOIA
LEZOKO BEKOERROTAN

    • Haurtzaro B – Lizeoa C …………………………..11:15 tan

ALEBINAK, MUTILAK ETA NESKAK PILOTA
ERRENTERIAKO FANDERIA PILOTALEKUAN

ELIZALDE: 9:00tan

HAURTZARO: 10:00tan

Aste honetan, partidek jarraitzen dute benjaminetan, alebinetan berriz, pilota topaketa izango dute larunbat goizean Fanderiako pilotalekuan (Errenteria)

BENJAMIN  MUTILAK 1 TALDEAK   FUTBOLA  ERRENTERIAKO BERAUN FUTBOL ZELAIAN

Elizalde A – Haurtzaro A……………………….9:00 tan
Orereta C – Elizalde B ………………………..10:00 tan

BENJAMIN  MUTILAK 2 TALDEAK   SASKIBALOIA  ERRENTERIAKO GAMONEN

Langaitz B – Haurtzaro C…………………..11:15 tan
Haurtzaro B – Gamon A……………….12:00 tan

BENJAMIN  MUTILAK 3 TALDEAK   ESKUBALOIA  LEZOKO BEKOERROTAN

Langaitz C – Elizalde D  …………………..9:00 tan
Elizalde C – Langaitz D…………………….9:45 tan

BENJAMIN  NESKAK 1  TALDEAK   FUTBOLA  ERRENTERIAKO BERAUN FUTBOL ZELAIAN

Lezo A – Elizalde A……………………………..9:00 tan
Elizalde B – Orereta A+B…………………………..10:00 tan

BENJAMIN  NESKAK 2  TALDEAK   SASKIBALOIA  LEZOKO BEKOERROTAN

Telleri A – Elizalde C……………………………..10:00 tan
Haurtzaro A – Telleri B …………………………..11:00 tan

BENJAMIN  NESKAK 3  TALDEAK   ESKUBALOIA  LEZOKO BEKOERROTAN

Haurtzaro B – Lizeoa C …………………………..11:15 tan

ALEBINAK, MUTILAK ETA NESKAK
PILOTA ERRENTERIAKO FANDERIA PILOTALEKUAN
ELIZALDE: 9:00tan
HAURTZARO: 10:00tan

Categories: gazteoiartzun.net
  • Facebook
  • Twitter

Webgune interesgarriak

  • Kirolaz.com
  •  Oiartzungo Udalaren Webgune ofiziala
  • Elorsoro Oiartzungo Udal Kiroldegia
  • Oiartzungo IV. Argazki lehiaketa