Oiartzun

Gazteria eta Kirola

Udalekuak 2012
Izen abizenak Guztira
1 Garazi Portugal Aldaraborda 45
2 Irati Urretabizkaia Cumbres 43,5 Hezitzaile hautatuak
3 Iratxe Lopetegi Suarez 42,5
4 Ainara Goñi Berasarte 41,75 Praktiketarako gordetako 4 postuak
5 Naiara Garcia Gaztelumendi 41,75
6 Maitane Toledo Lardi 41,5
7 Loinaz Lekuona Izagirre 39
8 Gorka Lapazaran Ambrosio 39
9 Olaia Lasa Olaziregi 38
10 Yurima Sagastuy Arbide 35,5
11 Nerea Vallejo Etxebeste 35,5
12 Aitzol Mendiburu Lopez 35
13 Erika Aizpurua Villaluce 34,25
14 Haizea Etxeberria Isasa 33,75
15 Edurne Moreno Kazabon 33,5
16 Olaia Barrenetxea Bruño 33
17 Mikel Cordero Pozo 32
18 Eneritz Mitxelena Fdez de Gorostiza 32
19 Mikel Odriozola Echeverria 31,5
20 Oier Carabias Garriz 31,25
21 Ariane Retegi Uria 30,5
22 Josu Iribarren Bereau 29,5
23 Naiara Mitxelena Fdez de Gorostiza 29,25
24 Irati Odriozola Zugarramurdi 28,5
25 Nagore Zapirain Arce 28
26 Iñaki Olaziregi 28
27 Lur Mitxelena Martiarena 27,5
28 Naroa Mikelarena Laurenzena 26,75
29 Elena Carcedo Cano 26,75
30 Zohartze Artetxe Alonso 26,5
31 Andrea Alves Izagirre 25,5
32 Beñat Diaz de Gereñu Rincon 24,75
33 Iraia Mujika Mitxelena 23
34 Jon Iragorri Ormazabal 22,5
35 Urtzi Arevalillo Hermo 22,5
36 Ainhoa Izagirre Zabaldegi 22,25
37 Garazi Urdanpilleta Astibia 21,75
38 Asier Retegi Oiartzabal 20,25
39 Garazi Lekuona Aristizabal 20
40 Maialen Zarautz 18,25
41 Odei Mujika Diez 17,5
42 Leire Dorronsoro Urkia 16,75
43 Estibalitz Higuera Corbo 16,25
44 Marta Alzate Arsuaga 15,75
45 Julen Idarreta Cardona 15,75
46 Maria Balzola Arantzabal 15,5
47 Oier Garmendia Perez 15,5
48 Itsaso Marcos Azpiroz 15,25
49 Aiora Etxebeste Enbil 15,25
50 Aloña Zarketa Moyua 15
51 Iraitz Arabolaza Etxenagusia 14,75
52 Oihana Ezkerra Lakunza 14,5
53 Saray Fuente Plaza 14,25
54 Maider Mitxelena Fdez de Gorostiza 13,5
55 Oier Arratibel Cortabarria 11,75
56 Joxe Leibar Darceles 10,5
57 Maria Muñiz 8
58 Jon Gomez Isasa 7,5
59 Saioa Iriarte Etxegia 7
60 Mikel Arteagabeitia Marti nez 6,5
61 Maria Mediavilla Iglesias 5,75
62 Lorea Añorga Olaizola 5,5
63 Usoa Arbelaitz Lekuona 5,5
64 Ainara Pelaez Murillo 5,25
65 Irati Cilveti Urquijo 4
66 Eneko Huitzi Lizaso 4
67 Mikel Arbelaitz Garmendia 3,5
68 June Retegi Uria 3,5
69 Nabil Salma 3,5
70 Esti Mitxelena Mujika 3,25
71 Aintzane Urruzola Etxebeste 3
72 Leire Yurramendi Bengoetxea 3
73 Olaia Muñoz Liras 2
74 Iñigo Lois Kaperotxipi 1,5
75 Marta Balzola Aranzabal 0,5
76 Ane Cazorla Vicente 0,25
77 Lourdes Serrano Lopez 0,25
78 Sandra Arana Gurutzealde 0
79 Izaskun Arbelaitz Queralt 0
OHARRAK:
- Hautatutakoen artean bajarik balego zerrendako hurrengoari deituko zaio, bai zerrenda orokorretik eta bai praktiketako zerrendatik.
- Hautatukoekin harremanetan jarriko gara eta, Ekainak 12 asteartea arratsaldeko 19.30ak bitarteko epea izango dute lan eskaintza onartzeko. Erantzunik ez bagenu jasoko zerrendan hurrengoari deituko zaio.
- Harremanetarako: ttiruki@gmail.com posta elektronikoa eta Gazte Informazio Bulegoa.
Categories: Udalekuak
  • Facebook
  • Twitter

Webgune interesgarriak

  • Kirolaz.com
  •  Oiartzungo Udalaren Webgune ofiziala
  • Elorsoro Oiartzungo Udal Kiroldegia
  • Oiartzungo IV. Argazki lehiaketa