Oiartzun

Gazteria eta Kirola

Udalekuak 2013: Begiraleen puntuazio taula

Posted by Gazte Informatzailea 0 Comment
Izen abizenak Abizenak Guztira
1 Naiara Garcia Gaztelumendi 49
2 Ainara Ibargoyen Arbelaiz 48,75
3 Irati Urretabizkaia Cumbres 48,5
4 Maitane Toledo Lardi 46
5 Olaia Lasa Olaziregi 45,5
6 Edurne Moreno Kazabon 44
7 Aitzol Mendiburu Lopez 44
8 Erika Aizpurua Villaluce 43,5
9 Garazi Urdampilleta Astibia 42,5
10 Gorka Lapazaran Ambrosio 40
11 Nerea Vallejo Etxebeste 40
12 Lur Mitxelena Martiarena 39,75
13 Yurima Sagastuy Arbide 39
14 Ane Ollokiegi Usandizaga 39
15 Oier Carabias Garriz 37
16 Estibalitz Rodriguez Garcia 36,5
17 Mikel Cordero Pozo 36
18 Olaia Barrenetxea Bruño 35,5
19 Haizea Etxeberria Isasa 35,25
20 Izaro Toledo Retegi (praktikak) 34,75
21 Itsasne Mendiberri Jaurena 34,75
22 Aloña Zarketa Moyua 33,5
23 Gorka Herce Arbelaitz 31
24 Iñaki Olaciregui Bagues 31
25 Irune Chouza Picabea 30,75
26 Ariane Retegi Uria 30,5
27 Esther Etxarte Arizmendi 29,75
28 Ohiane Hernandez Amador 29,5
29 Eneritz Toledo Mendinueta 29,5
30 Nora Velez del Burgo Zalakain 29
31 Malen Diez Iriondo 28,5
32 Andrea Alves Izagirre 28
33 Aiora Etxebeste Embil 27,75
34 Igor Lorenzo Abrodes (praktikak) 27,5
35 Irati Odriozola Zugarramurdi 27,5
36 Usoa Arbelaitz Lekuona 26,5
37 Mikel Odriozola Echeverria 26
38 Iraia Mujika Mitxelena 26
39 Maialen Zarautz Etxeberria 26
40 Itsaso Markos Azpiroz 25,75
41 Lorea Añorga Olaizola 24
42 Amaia Zapardiel Otaño 23,5
43 Elena Carcedo Cano 23,25
45 Gurenda Gainza Giraldo 22,25
46 Oier Garmendia Perez 21,75
47 Aintzane Arrastua Lekuona 21,25
48 Udane Migueltorena Tolosa 20,5
49 Jon Iragorri Ormazabal 20
50 Nahia Aguado Alvarez (praktikak) 19,5
51 Unai Odriozola Larrarte 19,5
52 Ainara Garmendia Zubeldia 18,75
53 June Retegi Uria 18,5
54 Itziar Darceles Erauskin 18
55 Laia San Sebastian Gelado 17
56 Iratxe Escudero Otxandorena 17
57 Eneritz Mitxelena Fdez de Gorostiza 16
58 Amaia Perez Cruz 15,5
59 Andoni Susperregi Iragorri 15
60 Irati Echezurieta Zabaleta 14,5
61 Garazi Aristorena Balerdi 13,5
62 Maddi Osoro Sistiaga 13,5
10 Itxaso Elustondo Unanue 12,5
63 Ainhoa Otegi Beares 12,5
64 Maria Victoria Irazola Otxoa de Bakedano 12,5
65 Maider Mitxelena Fdez de Gorostiza 12,25
66 Sara Iglesias Da Silva 12
67 Nerea Blanco Arizabalo (praktikak) 10,5
68 Xabier Beñat Vazquez Novo 10,5
69 Mikel Bengoetxea Zabalza 10
70 Maria Mediavilla Iglesias 10
71 Naroa Olaciregui Sola 9,75
72 Oihane Amoedo Muiños 9
73 Idoia Cruz Lopetegi 8,5
74 Noemi Gomez Mendoza 8,5
75 Patxi Cruz Lopetegi 7,5
76 Garazi Lekuona Aristizabal 7,5
77 Amaia Esnal Fuentetaja 7
78 Oihana Bengoetxea Aguirre 7
79 Jon Unanue Ayuso 6,75
80 Nagore Amundarain Zubillaga 6
81 Saioa Aretxabaleta Mateos 6
82 Yon Figueroa Sanchez 5,5
83 Ane Etxeberria Arzak 5
84 Maialen Agirrezabalaga Arraras 5
85 Naiara Mitxelena Fdez de Gorostiza 4
86 Miren Altuna Etxabe 3,5
87 Ana Lopez de Pariza Sanz 3,5
88 Maider Gonzalez Yaben 1
89 Uxue Martin Blanko (praktikak) 0,5
90 Ane Campo Nieto 0


Hautatua

Praktikak egiteko hautatua

Categories: gazteoiartzun.net
  • Facebook
  • Twitter

Webgune interesgarriak

  • Kirolaz.com
  •  Oiartzungo Udalaren Webgune ofiziala
  • Elorsoro Oiartzungo Udal Kiroldegia
  • Oiartzungo IV. Argazki lehiaketa